| ПАКЕТИ ПОСЛУГ |

 

 

 

«LIGHT»

 

«CLASSIC»

 

«PREMIUM»

 

«MAXIMUM»

 

«LOVE STORY»

 

«GIFT CERTIFICATE»

 

 

 

 

• Якщо Вам не вдалося знайти з вище запропонованих варіантів, те що оптимально підходить під формат вашого свята – залиште, будь ласка, запит і отримаєте пропозицію, в якій будуть максимально враховані всі Ваші побажання.

• Особиста зустріч – важливий момент організації весільної фотосесії, вважаю, що упускати його не можна і потрібно обов’язково її провести. Якщо немає можливості зробити це, то можна перенести її в онлайн формат.

Фотограф залишає за собою право використовувати весь матеріал для публікації у своєму портфоліо. У разі заборони публікації, вартість обраної клієнтом послуги збільшується на 2000 грн.

• Ви можете замовити ЕКСПРЕС опрацювання фотографій, фото будуть готові за 7 днів. Вартість послуги 3000 грн.

Усі транспортні витрати, оренда студії, вхід за квитками (театр, музей, ботанічний сад, парк, тощо) оплачуються замовником.

Вихідні файли (RAW), необроблений матеріал не віддається замовнику після зйомки! RAW матеріал – це інтелектуальна власність фотографа, гарантія його авторського права.

 


ТЕЛЕФОНУЙТЕ   + 38 (099) 125 66 56 (Сергій) — Ми домовимося про зустріч, на якій можна обговорити всі деталі з підготовки до вашого весілля!


 

 

| ВИГОТОВЛЕННЯ ФОТОКНИГИ |

 

Фотокнига – це яскрава емоція! Красива і якісна книга з Вашими фотографіями. Фотокнигу можна створити для будь-якої важливої у Вашому житті події: весілля, love story, персональна фотосесія, день народження, подорож за кордон, випускний у школі чи університеті, портфоліо, бізнес-презентація тощо. Ось доступні розміри для друку: 30х30, 25х25, 20х20, 15х15. Матеріал, вид обкладинки, колір, кількість розворотів, ціну та багато інших параметрів уточнюйте за телефоном у розділі контакти, з радістю відповім на всі питання, не соромтеся мені написати/зателефонувати! Нижче можна подивитися фото і відео готової продукції, а так само, деяку з них, можна попросити взяти з собою на особисту зустріч, я із задоволенням зроблю це!